Kapat
Y.K. Başkanın Mesajı
Y.K. Başkanın Mesajı
Y.K. Başkanın Mesajı

Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 33 yıldan bu yana faaliyet göstermektedir. Bu süreç içinde Silikon Kablolar, Profil-Contalar, İnşaat, Beyaz Eşya, Aydınlatma, Demir Çelik-Cam Sanayi, Otomotiv-Raylı Taşımacılık, Madencilik, Sağlık, Gıda, Gemi İnşası, Makine ve Elektrik Sanayisine yönelik üretimleri yer almaktadır.

Modernleşme Başarının Temel Anahtarıdır

Şirketimiz, çağdaş, kurumsal kimliği, kaliteli üretimi ve sektörün gelişmiş teknolojik alt yapısına sahip özellikleri ile öne çıkmaktadır. Uluslararası deneyimlerimiz ile yerel sektöre ışık tutarak, iş çevrelerinde takdirle izlenen güçlü ve öncelikli firma olarak değerlendirilmektedir.

Hedefimiz her zaman kaliteli üretim.

Kaliteli üretim için ‘sıfır hata odaklı’ çalışma ilkesiyle yola çıkan firmamız; markalaşmaya verdiği önemi, müşteri taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ve hızlı tedarikçiliği ile öncü kuruluştur.

Üretimlerimizde en güçlü yönümüz mükemmelliği aramaktır.

Firmamız gerek yurt içi gerek yurt dışı satış öncesi ve satış sonrası süreçte; ürettiği ürünlerin uygun şartlarda, istenilen vakitte, istenilen miktarda hazır hale getirilmesi, paketlenmesi, depo çıkışından teslimatının son noktasına kadar her aşamaya özen göstermektedir. Sayısız alt ve üst yapı projesini üstlenmiş, taahhütlerini tam olarak yerine getirmiştir.

Üretimlerimizde verimliliği ve kaliteyi artırmak adına her zaman en iyiyi aramaktayız. Müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet düzeyinden daha fazlasını sunuyoruz.

Başoğlu Kablo, kendi çizgisi doğrultusunda Beyaz Eşya, İş Merkezleri, Konut Projeleri, Kamu Binaları, Tünel-Metrolar, AVM-Sosyal Tesisler, Otel ve Sanayi Tesislerine yönelik taahhüt projeleri ile önemli büyüme potansiyeli oluşturan iş kollarında gerçekleştirdiği atılımlarıyla da ses getirmektedir.

Başarımızın sırrı; ilk günkü heyecanımızı ve azmimizi korumamızdır.

Doğru yerde, doğru zamanda yaptığımız yatırımlar, inovasyona ve teknolojiye verdiğimiz önem sektörümüzde önemli kuruluşların arasında yer almamızı sağlamaktadır.

Başoğlu ailesi olarak hedeflerimize ulaşmak için sürdürülebilir kalite yönetim sistemini kurmayı ve işletmeyi benimsedik. Müşteri memnuniyetine sadık kalarak iş ortaklarımızın güvenini artırdığımız sürece daha yüksek hedefleri gerçekleştireceğimize inancımız tamdır.

Halil İbrahim Başoğlu

Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Tic. A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı