Bir bildirim göndermek istiyorsanız lütfen buraya tıklayın: Bildiriniz
Eğer bir posta kutusu oluşturduysanız, buradan giriş yapabilirsiniz:

Başoğlu Kablo ve Profil San. Tic. A.Ş. olarak yasalara, şirket prosedürlerine ve Başoğlu Kablo A.Ş. ‘nin benimsemiş olduğu standartlara uymayan her türlü konuyu reddetmekteyiz.

İşyeri kuralları, mevzuata ve standartlara uygunluk ihlallerinde herhangi bir şüphe veya olayın bizlere bildirilmesi; firma içerisinde bağlılığın artması, siz değerli çalışanlarımızın firmanın gelişimi, değişimi ve büyümesi konusunda ne kadar hassas olduğu ve firmaya verdiğiniz değeri göstermektedir. Bu durum bizi daha güçlü ve daha sürdürülebilir kılmaktadır.

Biz de bu değerin daha da gelişmesi, bu değerin karşılıksız kalmaması adına güvenli, gizli ve her an, her yerden erişilebilir bir şikayet mekanizması portalını sunmaktadır. Tarafınızca verilen tüm bildirimler "gizlilik ilkesi" kapsamında gizli tutulur ve 3. Kişilerle hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Bildirim sisteminde sizlere sunulan formda yer alan isim alanını doldurmak zorunda değilsiniz. İsimli ya da isimsiz bildirim yapıldığında her halükarda bildirimleriniz kabul edilecek ve yanıtlar gizli posta kutusu oluşturarak takip edilebilecektir.

Bildirim sistemi, sorumluluk bilinci dahilinde kullanılmalıdır.

Yasal uyarı Gizlilik bildirimi